SZPITAL

Zabiegi

Poznaj nasz zespól doświadczonych lekarzy, ekspertów w swojej dziedzinie

SZPITAL ECM LifeClinica

Szpital Prywatny ECM Lifeclinica w Elblągu

Szpital Prywatny ECM Lifeclinica w Elblągu funkcjonuje na II piętrze Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica. Szpital cechuj nowoczesność i bezpieczeństwo. W ramach naszych usług szpitalnych lekarze i pacjenci mają do dyspozycji 800 metrów powierzchni.

Blok operacyjny i aparatura medyczna

Blok operacyjny składa się z dwóch znakomicie wyposażonych sal operacyjnych i indywidualnych sal wybudzeń z nowoczesnym system monitorowania pacjenta. Po zabiegach zapewniamy troskliwą opiekę oraz rekonwalescencję w komfortowych warunkach na oddziale dzinnego pobytu, składającym się z sześciu przestronnych i funkcjonalnych pokoi. Każdy pokój jest estetycznie urządzony. Pokoje są jednoosobowe i posiadają pełne zaplecze sanitarne, internet, tv i klimatyzację.


Profesjonalny personel medyczny

Personel medyczny to uznany zespół fachowców. W skład personelu szpitala wchodzą lekarze specjaliści, asysta pielęgniarska, instrumentariuszki, asysta sterylizacji. Nad bezpieczeństwem zabiegów czuwa rzetelny zespół anestezjologiczny. W przypadku pobytów dłuższych niż jeden dzień na miejscu dyżurują lekarze specjaliści oraz personel pielęgniarski.

 

Zabiegi komercyjne w ofercie Szpitala Prywatnego ECM Lifeclinica