O NAS

Zespół ekspertów

Poznaj nasz zespól doświadczonych lekarzy, ekspertów w swojej dziedzinie

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica

Jesteśmy liderem opieki medycznej w Elblągu i największa placówką prywatna w Polsce północno-wschodniej. W naszej ofercie znajdziesz 70 specjalistów niemalże z każdej dziedziny medycznej. Nasz blok operacyjny należy do najnowocześniejszych w Polsce, a centrum rehabilitacji to 400 metrów kwadratowych powierzchni na której pacjenci wracają do zdrowia po urazach i kontuzjach. Posiadamy również bardzo szeroką ofertę diagnostyczną. Sprzęt w naszej placówce obsługuje dwie nowoczesne poradnie USG, poradnie EMG/EEG/ENG. Jako nieliczni posiadamy OCT (okulistyczna tomografia oka), dzięki czemu diagnostyka okulistyczna jest u nas w pełni kompleksowa. W ramach diagnostyki kardiologicznej oferujemy pełen zakres usług, a nasze centrum medycyny estetycznej wyposażone jest w najnowocześniejszy na świecie Laser Fotona 4D, generator plazmy PLEXR, a także Dermapen.

W ofercie komercyjnej placówki znajdują się również w pełni wyposażone punty zabiegowy, punkt pobrań (badania laboratoryjne), punkt szczepień (z pełna oferta szczepień zarówno dla dzieci jak i dorosłych)

Poza ofertą komercyjną zapewniamy naszym pacjentom nietuzinkową usługę Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Nasz POZ to jedyna tego typu bezpłatna placówka z kontraktem z NFZ, oferująca usługi pediatry, lekarza rodzinnego, lekarza internisty (lekarze pierwszego kontaktu), oraz pielęgniarki środowiskowej w bardzo dogodnym zakresie czasowym. Nasza podstawowa opieka zdrowotna czynna jest również w soboty (bezpłatnie) – co czyni nas jedyną tego typu placówką w regionie.

Specjalnie dla naszych pacjentów mamy duży wygodny parking i kącik zabaw dla dzieci. Obiekt jest wyposażony w windę dla potrzeb osób niepełnosprawnych, a przestronne wnętrza kliniki dają poczucie komfortu i wygody.

ECM LifeClinica należy do ogólnopolskiej sieci medycznej Grupy Blue Medica