PROMOCJA! SERIA 10 ZABIEGÓW MASAŻU LYMPHASTIM ZA 399ZŁ!

PROMOCJA! SERIA 10 ZABIEGÓW MASAŻU LYMPHASTIM ZA 399ZŁ!

Zmagasz się z zespołem ciężkich nóg? Cellulit jest Twoim utrapieniem?  Masz problemy z niewydolnością żył, chorobami zwyrodnieniowymi stawów, angiopatią cukrzycową, chorobą niedokrwienia kończyn dolnych lub zespołem cieśni nadgarstka?

Nie bagatelizuj tych objawów! Zgłoś się do ECM Lifeclinica! Zadbaj o profilaktykę i pozwól sobie na prawdziwą ulgę!

 

W ECM Lifeclinica posiadamy system do masażu uciskowego BTL-6000 Lymphastim. Masaż limfatyczny pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając stan organizmu.
W wyniku stymulacji odpowiednich punktów na ciele następuje lepsze odżywienie i praca komórek oraz odpowiednia regulacja krążenia krwi i funkcjonowania organów wewnętrznych. Poddawana masażowi skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Dochodzi do usprawnienia przepływu chłonki w układzie limfatycznym. Dzięki temu eliminowane są czynniki sprzyjające powstawaniu cellulitu. Masaż taki zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, szczególnie w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu zimnych stóp.

Zabieg trwa 45 minut w pozycji leżącej.

Zachęcamy do skorzystania z ceny promocyjnej – 10 zabiegów za jedyne 399 zł

Promocja trwa od 01.05.2022 do 31.05.2022

Zapisy na innowacyjny masaż uciskowy Lymphastim w Elblągu (ECM Lifeclinica):