Zmiana godzin pracy ECM Lifeclinica, pon-pt: 08.00-18.00. POZ tylko TELEPORADY!

Zmiana godzin pracy ECM Lifeclinica, pon-pt: 08.00-18.00. POZ tylko TELEPORADY!

Szanowni Pacjenci,

w celu uniknięcia ekspozycji na czynnik zakaźny jakim jest koronawirus wywołujący COVID-19 zmianom ulegają godziny otwarcia ECM Lifeclinica. Klinika będzie czynna w godzinach 08.00-18.00.

W celu zminimalizowania możliwości zakażenia się nasza poradnia POZ wprowadziła TELEPORADY, czyli możliwość przeprowadzenia konsultacji lekarskiej na odległość i uzyskania porady drogą telefoniczną. Za pośrednictwem TELEPORAD, pacjenci mogą również uzyskać zwolnienie lekarskie, czy kod do e-recepty.

Dodatkowo informujemy, że wszystkie zabiegi rehabilitacyjne zostają przesunięte. Rehabilitacja w ECM Lifeclinica będzie nieczynna do odwołania! O zmianach będziemy informować na bieżąco!

Przepraszamy za utrudnienia telekomunikacyjne, które wynikają z przeciążenia sieci wszystkich Operatorów w Polsce. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Na każde telefoniczne zgłoszenie oddzwonimy!

PRZYPOMINAMY

Co zrobić w przypadku objawów KORONAWIRUSA?
NIE idźmy do przychodni – skontaktujmy się ze stacją sanitarno-epidemiologiczną!

Jeżeli byliśmy w ciągu ostatnich 2 tygodni w rejonach zachorowań (Chin, Hongkong, Tajlandia, Macau, Australia, Singapur, USA, Japonia, Malezja, Korea Południowa, Wietnam, Francja, Kanada, Niemcy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Włochy, Wielka Brytania, Szwecja, Hiszpania, Iran, Kuwejt, Bahrajn, Afganistan, Irak, Norwegia) lub mieliśmy kontakt z chorą osobą, to obserwujmy uważnie swój stan zdrowia codziennie mierząc temperaturę. W przypadku pojawienia się temperatury powyżej 38 st. C, kaszlu, bólu mięśni i stawów czy trudności w oddychaniu NIE idźmy do przychodni, lekarza pierwszego kontaktu czy na izbę przyjęć, natomiast:

  • bezzwłocznie powiadamiamy telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną
  • zgłaszamy się do oddziału zakaźnego
  • dzwonimy na specjalną całodobową infolinię Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem: 800 190 590

Tam dowiemy się co robić. W ostateczności pojedźmy do szpitala z oddziałem zakaźnym.
Pamiętajcie, że choroba COVID-19 jest najgroźniejsza dla ludzi starszych, po 70. roku życia oraz dla osób z chorobami przewlekłymi. To tych ludzi trzeba najbardziej chronić.

#zostanwdomu

Kontakt z rejestracją ECM Lifeclinica: