Kacper Lewalski – Mistrz Polski w Lekkoatletyce kategoria JUNIOR oficjalnym partnerem Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica!

Z przyjemnością informujemy, że Kacper Lewalski został partnerem Elbląskiego Centrum Lifeclinica!

Mistrz Polski w Lekkoatletyce kategoria JUNIOR będzie korzystał z rehabilitacyjnej opieki naszej kliniki!  Dziękujemy za zaufanie, kompleksowo zadbamy o zdrowie i przygotowanie naszego Mistrza!

Kacper ma na swoim koncie wiele tytułów. M.in. jest

• złotym medalistą w biegu na 1000 m z czasem 2:36,80 podczas  Mistrzostw Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce,
  • rekordzistą Polski w kategorii juniora młodszego w biegu na dystansie 600 m wygrał zawody wynikiem 1:20.11 sek.,
  • srebrnym medalistą w biegu na 3 km. Medal zdobył podczas Mistrzostw Polski Juniorów, Seniorów oraz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach przełajowych.

Kacper wybiera się w najbliższych dniach na Obóz Zaplecza Kadry Narodowej w Hiszpanii.